شرکت تولیدی و صنعتی دانش بنیان ایمن انرژی


شرکت دانش بنیان ایمن انرژی، در زمینه تولید انواع شیربرقی های گاز مدل دانگز و همچنین مادولار کردن مشعل های صنعتی و کنترلر مربوط به آن فعالیت دارد. این شیرها، در سایزهای مختلف تولید و ارایه می گردد.
تمامی مراحل طراحی و تولید، با بهره گیری از صنعتگران با تجربه در زمینه های قالبسازی، تزریق پلاستیک، ریخته گری دایکاست، برق و الکترونیک، جوشکاری تخصصی، متالورژی، ماشینکاری CNC و پوشش دهی فلزات در داخل کارخانه و یا تحت نظارت مدیران شرکت انجام می پذیرد.
فعالیت اجرایی این شرکت در سال 99 با ثبت شرکت ایمن انرژی آینده سازان توس در استان خراسان رضوی و در شهر مقدس مشهد آغاز گردید. کلیه محصولات تولیدی ایمن انرژی از مرغوبترین و با کیفیت ترین نوع مواد اولیه تولید شده و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.

محصولات شرکت ایمن انرژی با نگاه به جهانی شدن برند، و نیز رعایت اصل کیفیت بالا، قیمتی رقابتی با سایر محصولات مشابه را داشته و عمدتا در فضای تصمیم گیری شفاف، این ایمن انرژی است که انتخاب می گردد.

شایان ذکر است بدانیم با توجه به عدم وجود برخی تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی در داخل کشور و علی رغم دشواری های موجود در مسیر تکمیل این پروژه، با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر توان مهندسان داخلی و تجربیات ارزشمند کادر تحقیقاتی شرکت ایمن انرژی در زمینه تجهیزات گازسوز، نه تنها بر مشکلات پیش رو فائق آمده بلکه موفق به تجاری سازی شیرهای برقی گاز گردیده است و فرآیند انجام تستهای آزمایشگاهی و ایمنی در آزمایشگاه شرکت ایمن انرژی انجام می گیرد.

شرکت ایمن انرژی با امید و هدف خودکفایی روزافزون کالای با کیفیت ایرانی با قیمت رقابتی را برای شما تولید نموده است تا در کشور عزیزمان ایران شاهد رشد و شکوفایی صنعت پیشرو باشیم.

ایمن انرژی با بهره گیری از منابع ، دانش و فناوریهای کارآمد و در نتیجه ارائه محصولات و خدمات نوآورانه تا کسب جایگاه برترین تولیدکننده انرژی پایدار و پاک در سطح بین المللی تلاش خواهد کرد.

ایمن انرژی با تمام توان فنی و منابع انسانی خود در جهت تولید بهترین محصول و خدمات، به سمت انرژی پایدار و انرژی پاک حرکت خواهد نمود.